O nás

Převádíme vaše sny do reality

U každého projektu navazujeme vztahy s partnery, o nichž víme, že nám pomohou vytvořit přidanou hodnotu pro váš projekt. Způsob, jakým realizujeme projekty, je založen na práci s detaily a uplatňováním hodnot, které se navzájem posilují. Vždy najdeme řešení, které bude podle vašich přání. Máte zájem o krb, vyhřívanou podlahu nebo vás zaujala speciální fasáda? My se o to postaráme na profesionální úrovni.

Naše služby

Architektura

Máme zkušenosti s návrhnutím a postavením monolitické konstrukce, díky které je možné zajímavě pracovat s hmotou domu. Buďte nároční, protože složité řešení plné detailů je pro nás výzva, kterou společně zvládneme. Tým architektů každý detail začlení do projektu.

Výstavba

Mezi naše specializace patří developerské projekty a luxusní bytové apartmány. Více jak 10 let zkušeností má náš tým v tomto oboru a jsme schopni nabídnout servis od plánování až po předání.

Interiér

Každý náš interiér je originální a nepouživáme šablonové "domy na klíč". Naši architekti pro vás vypracují kompletní studii interiéru včetně vizualizace, která bude přesně podle vašich představ.

Naší oblastí je Ostrava

Obrázek

Kontaktujte nás